O nas

Witamy w Grosiku - szybkim i bezpiecznym serwisie przelewów pieniężnych.

Jeśli chesz wysłać przelew w łatwy sposób, korzystając z niskich opłat i doskonałej obsługi klienta to Grosik jest właśnie dla Ciebie. Wyślij przelew poprzez naszą stronę internetową lub aplikację mobilną w czasie rzeczywistym.

Dlaczego Grosik?

  • Niskie opłaty – tylko £1 za przelew
  • Bezpieczne płatności – bez zmartwień dla Ciebie i odbiorcy
  • Usługa 24/7 - wyślij przelew o każdej porze dnia i nocy
  • Konkurencyjne kursy walut – korzystniejsze kursy w porównaniu z bankami

Z nami zawsze będziesz w dobrych rękach. Oferujemy doskonałą polsko-angielską obsługę klienta, która zawsze odpowie na wszystkie pytania. Twoje połączenie telefoniczne zostanie automatycznie przekierowane do przydzielonego przedstawiciela Obsługi Klienta.

Grosik dla biznesu

Nie tylko pomagamy klientom indywidualnym ale również firmom. Dzięki naszej dedykowanej platformie biznesowej zaoszczędzisz na kosztach związanych z przelewem międzynarodowym jak i również otrzymasz gwarancję bezpiecznego przelewu po najlepszym kursie wymiany i znakomitą obsługą klienta.

Nasza historia

Grosik jest częścią VFX Financial PLC, grupy instytucji finansowych, które świadczą usługi wymiany walut, transferów pieniężnych oraz technologię mobilnego portfela. Z naszych produktów korzystają miliony ludzi na całym świecie.

Jak sama nazwa wskazuje, zaczęliśmy jako serwis przekazów pieniężnych dla Polaków mieszkających za granicą. Wiedząc, jak ważna jest rodzina dla polskiej społeczności, chcieliśmy, aby wysyłanie pieniędzy do bliskich było szybkie, łatwe i bezpieczne.

Dziś jesteśmy globalną siecią transferów pieniężnych z główną siedzibą w Londynie. Dzięki nam możesz przesyłać pieniądze po całej Europie.

  • Jeśli masz pytania dotyczące korzystania z usług Grosik skorzystaj z FAQ & Pomoc
  • Jeśli chcesz porozmawiać z naszym Zespołem Obsługi Klienta, skontaktuj się z nami klikając tutaj

Grosik jest nazwą handlową VFX Financial PLC (VFX) autoryzowanej i regulowanej przez FCA jako instytucja płatnicza.

Numer rejestracyjny FCA: 900530

Numer rejestracyjny firmy: 06589361