Kursy

Sprawdź kurs

EUR
1,1405
PLN
5,1689
GBP
1,00

Grosik oferuje jeden z najlepszych kursów wymiany walut jakie znajdziesz w sieci wraz z niezwykle niską opłatą za transfer. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o naszych stawkach.

Nasze kursy obliczamy na podstawie Interbank, oficjalnego kursu wymiany w czasie rzeczywistym, stosowanego przez Reuters i inne zaufane organizacje. Dodajemy do tego bardzo niewielką prowizję z gwarancją, że jest znacznie niższa niż oferta dużych banków i kantorów.

Ze wględu na to, że kursy są wyświetlane w czasie rzeczywistym należy mieć na uwadze fakt, że nie możemy zagwarantować otrzymania tego samego kursu wymiany za każdym razem. Możemy jednak zapewnić, że otrzymasz najlepszą ofertę wymiany waluty.

Oferujemy kursy premium dla Klientów biznesowych. Jeśli chcesz wysłać przelew do swoich kontrahentów to zachęcamy do otworzenia konta biznesowego. Proces rejestracji jest łatwy i szybki – wystarczy podać dane firmy, a my zajmiemy sie resztą.

Oferujemy również kurs negocjowany dla Klientów, którzy chcą przelać kwotę powyżej £5000. Aby uzyskać więcej informacji na temat kursu negocjowanego prosimy o kontakt z nami pod numerem +44 20 7959 6880.