Inne usługi

Grosik jest częścią znacznie większej korporacji, której produkty mogą być idealnym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb finansowych.

Idealne rozwiązanie dla przelewów międzynarodowych

VFX Financial

VFX Financial to cyfrowa platforma wymiany walut dla firm i klientów indywidualnych. VFX wykorzystuje jedne z najbardziej niezawodnych technologii w branży, aby zapewnić doskonałe kursy walut, natychmiastowe przelewy oraz najwyższy poziom bezpieczeństwa.

VFX jest jedną z pierwszych firm, która piętnaście lat temu ropoczęła przelewy internetowe i dzięki jej zdobytemu doświadczeniu możesz zaoszczędzic na przelewie międzynarodowym. Nasza oferta jest znacznie korzystniejsza w porównaniu z bankami. Oferujemy również fantastyczną obsługę klienta.

EasyFX app
EasyFX card

EasyFX

EasyFX to innowacyjna internetowa usługa wymiany walut. Użytkownicy otrzymują kartę walutową prepaid i własne konto wielowalutowe, dzięki czemu mogą używać karty w dowolnym miejscu na świecie bez dodatkowych opłat międzynarodowych.

Karta obsługuje ponad 14 różnych walut i zapewnia klientom bezpłatne wypłaty z bankomatów, bezpłatne zakupy i bezpłatne przelewy na większość rachunków bankowych. EasyFX oferuje również konto Pro dla zaawansowanych transakcji walutowych oraz konto biznesowe z dodatkowymi korzyściami dla osób prowadzących działalność gospodarczą za granicą.